לוקחים את הכאב בהליכה: כך תטפלו בכאבי ברכיים ורגליים אחת ולתמיד

לקום מהכיסא, לרדת במדרגות או לצאת לסידורים הן פעולות יומיומיות שאנו עושים בקלות, כל עוד אין לנו בעיות בברכיים. כאבי ברכיים הם נפוצים ביותר, וכמעט כל אחד חווה או עתיד לחוות אותם. כאבים אלה משביתים אותנו מכל פעילות ולרוב חוזרים פעם אחר פעם. במיוחד בחורף, כששינויי הטמפרטורה מעצימים את הכאבים ואת הקשיון שבא בעקבותיהם. עד כה לא היה פתרון ממשי לכאבי ברכיים. מכשיר חדש ומהפכני שיצא לשוק בימים אלה, מטפל במקור הכאב ולא רק בסימפטומים שלו, ללא תופעות לוואי ובשימוש ביתי של כמה דקות ביום
כך נפתרים מכאבי הברכיים אחת ולתמיד
גם אנשים מעל גיל 30 עלולים לסבול מכאבי ברכיים

כאבי ברכיים ורגליים הם כבר מזמן לא רק עניין של גיל. הברכיים שלנו הן מפרק מרכזי בגופנו שסוחב יותר ממחצית ממשקל הגוף, ולכן הסחוס שלהן נשחק מהר יותר ממקומות אחרים בגוף. משום כך, גם אנשים בגילאי 30-40 עלולים לסבול מבעיות ברכיים, שימנעו מהם לבצע פעולות פשוטות כמו הליכה והתכופפות. כאב זה הורס את איכות ושיגרת החיים וגורר אחריו תסכול מתמשך.

עד היום היו מגוון דרכים לטיפול בכאבי ברכיים ורגליים, בהתאם לרמת התפקוד של כל מטופל:

פיזיותרפיה – מתמקדת בעיקר בחיזוק השרירים שמסביב לברך על ידי תרגילים שמטרתם לאפשר החלמה, תוך כדי הקלת הלחץ המופעל על הברך עצמה. הבעיה היא שפיזיותרפיה דורשת זמן, משאבים רבים בהתאם לקושי התרגילים, חזרה עליהם שוב ושוב, וכאבים נוספים שעלולים להיגרם מהמאמץ החריג שנדרש לביצוע תרגילים אלה. טיפול פיזיותרפי כולל גם, בדרך כלל, המתנה לתורים ארוכים. 

טיפול תרופתי – ישנם כדורים שאמורים לפתור את הבעיה, אך הם עוזרים רק להפגת הכאב ואינם מטפלים בבעיה המרכזית – כי הטיפול לא מתמקד ספציפית בדלקת, שבדרך כלל חוזרת. בנוסף, אי אפשר להתעלם מהנזק החמור שגורמות תרופות אלה, כמו התמכרות לשימוש בהן ותופעות לוואי מסוכנות.

זריקות – בחלק מהמקרים הרופאים ממליצים להזריק חומרים מסוימים, כגון סטרואידים, ישירות לתוך המפרק. מיותר לציין שהטיפול הפולשני הזה הוא זמני, לא מטפל בסיבה שגרמה לכאב המקורי, וברוב המקרים גם לא מחסל סופית את הדלקת.

ניתוח – לעיתים נדרשת פעולה כירורגית לצורך שחזור הרקמות. גם כאן קיימות בעיות רבות שנובעות מפרוצדורה חודרני זו, שכרוכה לרוב בסבל נוסף, ולתהליך שיקום לאחר הניתוח עצמו.

הפתרון שעוקף את שאר הטיפולים בסיבוב

הכירו את שיטת הלייזר הקר – טיפול בלייזר קר (המכונה גם לייזר רך) קיים בעולם הרפואה כבר 50 שנה, והוכח מחקרית כיעיל בטיפול להקלת כאבים ודלקות בצורה מקיפה. טכנולוגיית הלייזר הקר מיועדת לטיפול באזורים שונים בגוף, כולל ברכיים ורגליים. שיטה זו הוכחה כאפקטיבית במטרה של החזרת המטופל לתפקוד מלא, לאחר מקרים חמורים כגון קרעים ברצועות, דלקות פרקים ושיקום לאחר ניתוחים כמו החלפת מפרק.

מכשיר קטן – אפקט אדיר

בין מגוון מכשירי הטיפול בלייזר הקר בולט מכשיר הבי-קיור לייזר – פיתוח ישראלי טכנולוגי שנחשב על ידי מומחים ואנשי רפואה כמכשיר פורץ דרך בתחום הטיפול בכאבים. המכשיר עובד בטכנולוגיית הלייזר הקר ופועל בשני מישורים: הקלת הכאב וריפוי שורש הבעיה. ייחודו של הבי-קיור לייזר הוא שהשימוש בו ביתי ונוח, הטיפול בו אינו פולשני ואין לו תופעות לוואי, והכי חשוב – הוא מעודד את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. השימוש בשיטת הלייזר הקר לטיפול בכאבים היה נהוג עד כה רק על ידי טכנאים מוסמכים במכונים המיועדים לכך. היכולת להשתמש בטכנולוגיית הלייזר הקר מהספה בבית, ולא בבית חולים או במרפאה, היא הישג ענק בתחום.

איך עובד מכשיר הבי-קיור לייזר? 

המכשיר פועל על אנרגיית אור בעצימות נמוכה, ולכן לא נוצר כאן אפקט חימום שעלול לגרום לפגיעה בגוף. קרן האור שנפלטת מהמכשיר מעודדת זרימת דם לאזור הפגוע ומשחררת אנדורפינים – הורמונים שאחראים להפחתת כאבים. ברגע שהלחץ העצבי על האזור הפגוע יורד, הגוף מתפנה לטיפול בדלקת עצמה, ע"י שחרור חלבונים נוגדי דלקות והפחתה בגודש הזיהום.

הבי-קיור לייזר מטפל בכאבים, דלקות ותסמונות

מה מייחד את B-Cure Laser  ממכשירים אחרים שמטפלים בכאבים?

אין תופעות לוואי ואין חשש משימוש יתר – כיוון שהטיפול בלייזר רך לא כרוך בחום או קור, האזור הנגוע לא ניזוק, שלא כמו בטיפולים חלופיים כמו תרופות וללא ההשפעות המדרדרות שלהן – התמכרות, עמידות, דיכאון, בחילות וסכנה להתקף לב.

יעילות המכשיר – יעילות הבי-קיור לייזר הוכחה מחקרית במוסדות אקדמיים ורפואיים בכל העולם, כגון אוניברסיטת Sapienza באיטליה, אוניברסיטת Perm ברוסיה, בית החולים רמב"ם בחיפה, בית חולים הדסה בירושלים, מכון גיאו-קרטוגרפיה ועוד. במוסדות אלה הוכח שיעילותו של המכשיר שוות ערך לזו של טיפול תרופתי.

נוחות השימוש – המטופלים שמשתמשים בבי-קיור לייזר עושים זאת בכל זמן ומקום שיבחרו, כי המכשיר קל וקומפקטי ניתן לשים אותו בתיק ואפילו לקחת אותו לעבודה. הטיפול מצריך רק מספר דקות ביום. בנוסף, עם הבי-קיור לייזר אין יותר צורך להיות תלויים בתורים מייגעים לבתי חולים ומרפאות.

לסיכום – אף אחד לא צריך לסבולאז אם גם אתם סובלים מכאבים או רוצים להימנע מהם בעתיד – אתם חייבים מכשיר כזה בארון.
לקבלת פרטים ולשיחת ייעוץ ללא עלות, השאירו פרטים ונציג חברת B-Cure Laser יחזור אליכם בהקדם.

גם אתם מעוניינים להיפטר מהכאבים אחת ולתמיד?
חברת בי-קיור לייזר מזמינה אתכם להתנסות במכשיר ולראות שזה באמת עובד! 
מלאו את הפרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות:

*ההטבה בכפוף לתקנון, עד גמר המלאי למבצע

רוצים גם אתם להיפטר מהכאבים?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:

שינוי גודל גופנים
ניגודיות