האפליקציות שיעזרו לכם בסופר – השוואת מחירים, איתור מוצרים ועוד הרבה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]צרכנות נבונה מאפשרת לנו לעשות יותר עם הכסף שאנו מרוויחים. למעשה, ככל שאנו יודעים לקנות באופן מושכל וחכם יותר, אנחנו יכולים להרשות לעצמנו יותר וכך לשפר את איכות חיינו.
המושג "השוואת מחירים" השתנה מאוד בעשור האחרון. אם פעם, היינו "מכתתים רגליים" במרכזי קניות, בקניונים או לאורך הרחובות הראשיים באזורים בהן פזורות חנויות שונות, נכנסים פיזית מחנות לחנות ומבררים אודות המחיר – הרי שהיום השוואת מחירים היא בדיוק קליק אחד, על כפתור ידידותי באפליקציה טובה. בתוך שניות ספורות – אנחנו מגלים את מחירי המוצר שאנחנו מתעניינים בו בכל החנויות הרלוונטיות ברדיוס קילומטרים, ועוד הודעות על מבצעים, הנחות, ומוצרים דומים שנמכרים במחירים אחרים בחנויות שונות. כך יוצא שבמציאות של היום יש הרבה יותר כוח בידיים שלנו, הצרכנים. לפניכם – המדריך המלא לאפליקציות שיחזירו את הכוח לצרכן ויאפשרו לכם קניות חכמות אפילו יותר.

אפליקציות להשוואת מחירים ולעדכון על מבצעים
אפליקציות כמו "שוגרבייבי" ו"פרייסז" מאפשרות לנו לקבל נתוני מחירים במגוון עצום של מוצרים לבית (כולל מוצרי מזון). בעזרת אפליקציות כאלה, תוכלו לבדוק ולהחליט לפני כל קניה, באיזו רשת מזון הכי משתלם לערוך קניות, לדעת איפה הכי משתלם לקנות מוצר מסוים, לקבל מידע על מבצעים שבתוקף, ועוד.

ישנן דרכים רבות להיעזר באפליקציות כאלה, למשל – ניתן להזין את כל המוצרים ברשימת הקניות שלכם ולקבל סכומים כוללים של מחיר הסל ברשתות השונות באזור מגוריכם.

אפליקציות מבצעים והנחות של רשתות מסוימות
ישנן רשתות, כמו למשל סופר פארם, ניו פארם, שופרסל ועוד, המעניקות הטבות מיוחדות למי ששייכים למועדון הלקוחות הקבועים של הרשת. אם אתם נוהגים לקנות ברשת כזו באופן קבוע – כדאי מאוד להירשם למועדון הלקוחות (ברוב המקרים ההרשמה אינה כרוכה בתשלום, אבל יש לוודא זאת) ולהוריד את האפליקציה המבטיחה כי תעודכנו במבצעים.

אפליקציה לרכישה במחיר סיטונאי
בעבר מחירים סיטונאיים הוצעו כמעט באופן בלעדי למי שרוכשים כמויות גדולות יחסית. בזכות הטכנולוגיה המאפשרת הזמנה ישירות ממחסנים – גם אתם יכולים ליהנות ממחירים סיטונאיים, גם כאשר אתם קונים מוצרים לשימוש אישי ולא לצרכי מסחר. אפליקציית "סיטון" היא דוגמה טובה לאפליקציה חינמית המאתרת עבורכם אפשרויות לרכוש מוצרים במחיר סיטונאי.

אפליקציות לאיתור מוצרים מיוחדים
אם אתם רוכשים של מוצרים ייחודיים – כמו מוצרים נטולי גלוטן או לקטוז, חשוב שתדעו שיש גם אפליקציות ייעודיות בדיוק עבורכם. תוכלו להיעזר באפליקציות שפותחו במטרה לסייע באיתור מוצרים בעלי מאפיינים ייחודיים. אפליקציית "חופשי מגלוטן" מאפשרת הקלדת שם המוצר (או סריקת הברקוד שלו) כדי לגלות אם הוא אכן חופשי מגלוטן, להשוות מחירים של מוצרים נטולי גלוטן, לזהות הזדמנות לרכוש מוצרים במבצע ועוד.

בין אם אתם נוהגים לקנות באופן מקוון או מעדיפים להגיע אל סניף הסופר עצמו, מומלץ להיעזר באפליקציות צרכנות נבונה. אם ניסיתם אחת והיא אינה עונה על הציפיות שלכם – החליפו אותה באחרת. קחו בחשבון שאפליקציות שונות תורמות לקניות שלכם בדרכים שונות, כך שלפעמים כדאי להכיר ולהשתמש באופן שוטף בכמה כאלה במקביל.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class="related"][vc_column][pw_vc_grid pw_title="אולי יעניין אותך גם:" pw_grid_desktop_columns_count="pl-col-md-3" pw_grid_tablet_columns_count="pl-col-sm-6" pw_grid_mobile_columns_count="pl-col-xs-6" pw_teasr_layout_img="image|link_post,title|link_post" pw_excerpt_length="0" pw_hide_date="on" pw_show_overlay="yes" pw_show_zoom_icon="yes" pw_show_link_icon="yes" pw_grid_author="yes" pw_grid_tags="yes" pw_border_top_size="0" pw_border_right_size="0" pw_border_bottom_size="0" pw_border_left_size="0" pw_title_font_family="inherit" pw_title_font_size="14" pw_meta_font_family="inherit" pw_meta_font_size="12" pw_meta_color="#000000" pw_excerpt_font_family="inherit" pw_excerpt_font_size="11" pw_query="size:4|order_by:date|post_type:post|by_id:15272,12859,11823,9509" pw_image_thumb_size="full"][/vc_column][/vc_row]

שינוי גודל גופנים
ניגודיות