איך תדעי שיש לך את הביטוח הנכון עבורך? תבדקי!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

אנחנו יודעות, המציאות החדשה שלך מלחיצה לפעמים. את סופרית אמיתית, מג’נגלת בין הילדים, לעבודה, לדקות שאת מצליחה לחטוף לעצמך מדי פעם. בסדר יום כל כך לחוץ, לפעמים נעלמים מהעין חלק מהדברים החשובים שיכולים להיות קריטיים ברגעי האמת, אז אנחנו כאן כדי להזכיר.

אחד הדברים האלו הוא התיק הביטוחי שלך. סביר להניח שכבר הספקת לצבור לא מעט ביטוחים בחיים, חלקם דרך מקום העבודה, חלקם באופן פרטי. עם כל כך הרבה ניירת, וחסכונות קטנים שמסתובבים בהרבה מקומות, סביר להניח שאת מאבדת כסף שיכול להיות מאוד משמעותי. לכן ישנה חשיבות רבה לבדיקה מדויקת ומעמיקה של התיק הביטוחי, בדיקה שרצוי שתיעשה על ידי מומחים בעלי רישיון.

יאיר טהר, מנהל השקעות, ומומחה בתחום ביטוח ואשראי מזה שנים רבות מסביר ש"בדיקת התיק הביטוחי חיונית על מנת לשפר את הכיסויים הביטוחיים הקיימים, לבטל כפילויות, לתקן את החסרים בכיסויים (אם יש כאלו), ולבדוק אם יש השלמות שצריך לעשות, או להפך, אם צריך לוותר על חלק מהכיסוי”.

יאיר, מה אנחנו מפספסות?

“אני יכול להגיד מנסיון שהלקוחה לא יודעת מה יש לה בתיק הביטוחי, ומה שהיא חושבת שקיים בכלל לא נמצא, וחמור מזה – לפעמים מדובר ממש בדיני נפשות.
אני חייב לספר לך על לקוחה אחת שפנתה אלינו. היה לה כבר תיק ביטוחי שכלל ביטוח בריאות, חיים ותאונות, שהיא בנתה עם נציג טלפוני של אחת החברות. כל תקופה הנציג התקשר למכור עוד ביטוח ועוד ביטוח, לכן היא גם הייתה בטוחה שהיא מבוטחת לכל דבר.
במהלך השיחה בינינו היא סיפרה שחלתה בסרטן השד, ופנתה לחברת הביטוח, שהשיבה את פניה ריקם. מה גילינו בבדיקה של התיק? הנציג ההוא מכר לה ביטוח בריאות בסיסי ביותר, ולא הכניס פנימה חלק ניכר מהרכיבים שחייבים להיות בתיק, כמו ניתוחים בארץ, תרופות לסרטן, פיצוי כספי במקרה של סרטן, ונספח שכולל בדיקות מורכבות ואבחנתיות. הבעיה הייתה שבדיעבד, כבר לא היה לי מה לעשות. הנושא של סרטן בכלל וסרטן השד בפרט מאוד נפוץ, ובהמלצות שלי למשל אני מחייב כל אישה להכניס את הכיסויים הללו לתיק הביטוחי שלה".

בוא נדבר רגע על מספרים – הסדר שאתה עושה גם מצליח להוזיל את הסכום שכולנו משלמות חודש בחודשו?  

"ברוב המקרים אנחנו מצליחים להוזיל את מחיר התיק הביטוחי, אנחנו מתחייבים למחירים הטובים ביותר עבור המבוטחים שלנו לאותו כיסוי נתון גם מול הישירים. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלעיתים ישנן השלמות חשובות שלא קיימות בתיק. בנוסף, ולא פחות חשוב, אנחנו מבצעים את הבדיקה הביטוחית בחינם, בלי כוכביות ובלי אותיות קטנות – בחינם. כשבמקומות אחרים בדיקה מקיפה כזו יכולה להגיע  גם ל-1,500  שקלים ויותר".

[/vc_column_text][vc_single_image image="16328" img_size="large" add_caption="yes" alignment="center"][vc_column_text]

יש היום כל מני אתרים שמשווים ביטוחים, אז למה לעבוד דווקא איתך?

"כי אני רואה רק דבר אחד מול עיני, את הלקוחה. המומחיות שלנו זה ניהול סיכונים אישי.
שוק הביטוח עבר ועובר רפורמות חשובות מאוד בתקופה האחרונה על ידי המפקחת על הביטוח שדואגת לשקיפות והנגשת המידע לציבור, דבר מבורך לאזרח.
המודעות לנושא הכיסוי הביטוחי עלתה משמעותית, וזה משמח מאוד, אפשר לראות את זה עכשיו בכל מיני פרסומות בטלוויזיה, אבל יש הבדל משמעותי בין השוואת מחירים לבין ביצוע בדיקה מעמיקה. למעשה, מה שהחברות האלה עושות, זה השוואת מחירים ו'על הדרך' דוחפות עוד מוצרי ביטוח. דבר מסוכן כשלעצמו מהסיבה הפשוטה שברוב המקרים מנועי החיפוש והאתרים הללו לא לוקחים בחשבון שינויים במצב בריאותי ואת איכות הפוליסה הישנה. התוצאה היא: לא פעם נגרמת הרעה בכיסוי הקיים למבוטחת.
השירות שאני מציע אמין יותר, כי אני לא מחויב לשום חברת ביטוח, המחויבות היחידה שלי היא ליצירת התמהיל הביטוחי הנכון ביותר עבור הלקוחה, בהתאם למצב הרפואי והמשפחתי, ובמחיר הזול ביותר האפשרי".

אחרי שנים של עבודה עם סוגים שונים של לקוחות, בהם גם אלפי נשים ומאות אימהות חד הוריות, ליאיר יש גם כמה תובנות הנוגעות ישירות אליהן: "יש להן מימד של אחריות ומודעות גבוהה יותר מלשאר האוכלוסייה". הוא מסביר. "בגלל שהן נשענות קודם כל ובעיקר על עצמן, הן מודעות יותר למשל לזה שדברים מסוימים שלא מכוסים בביטוחים של הרפואה הציבורית, עשויים להכניס לבית מצב של קטסטרופה אישית וכלכלית, ומבינות יותר את הצורך בביטוח רפואי פרטי מקיף, עם הכיסוי הנכון ביותר עבורן. אבל זה לא הכול כמובן, אנחנו מטפלים בכל מה שקשור לניהול סיכונים עבור הלקוחה על כל המשתמע: ביטוחי חיים, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, סיעוד ועוד. כך שחלילה במקרה של קטסטרופה – היא תמצא משענת.

שירה, בת 35 מראשון לציון, יודעת בדיוק על מה הוא מדבר: "לפני 5 שנים התגרשתי ונשארתי לבד עם שני ילדים קטנים", היא מספרת. לדבריה, "ברגע שהייתי צריכה לדאוג לכל הדברים בעצמי, פתאום שמתי לב שיש לי המון ביטוחים שונים, שאני משלמת לכל מיני מקומות, וזה הולך ומצטבר. פניתי ליאיר והוא השתלט על העניינים.
לא רק שכל הביטוחים שלי התנקזו סוף סוף למקום אחד, מה שחסך לי לא מעט כסף, הוא גם הסביר לי בדיוק מה אני צריכה, בהתאם למי שאני, והבונוס הענק מבחינתי היה – שכל זה קרה בלי שהוצאתי שקל.
עכשיו אני ישנה בשקט, לא משנה מה יקרה, אני מכוסה ויש מאיפה לדאוג לילדים ולעתיד שלהם".

כשהצרות מגיעות (והן מגיעות) – אנחנו שם

יאיר מסביר שבניית התמהיל האופטימאלי, ההוזלה בתיק, ובחירת החברה הכי מתאימה זה מאוד חשוב, אבל זה ממש רק תחילת הסיפור: "מדובר בליווי צמוד והליכה משותפת רבת שנים. אנחנו עומדים לצד הלקוחה בכל זמן, גם ובעיקר בטיימינג הקריטי – כשהיא צריכה לתבוע את חברת הביטוח."

לפני שאנחנו נפרדים יאיר מצליח לסכם בקצרה את כל פעילותו המבורכת: "במרכז שלנו נמצא צוות מומחים לביטוח שנותנים שירות פרטני ודינמי ולכל לקוחה מוצמד מנהל תיק מלווה. אנחנו דואגים לכל הבירוקרטיה, אוספים את החומרים העדכניים ביותר מחברות הביטוח, נותנים לאקדמאים בעלי רישיון בביטוח לנתח את התיק, מחפשים כפילויות, מאתרים חסרים, מאתרים את הנקודות בהן יש כיסוי יתר ועלויות גבוהות מדי ומתמחרים מחדש.
בשלוש  מלים: אנחנו עושים סדר".

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id="alanform"][vc_column][vc_cta h2="רוצה גם לעשות סדר אחת ולתמיד בביטוחי הבריאות שלך?" h2_font_container="font_size:24" h2_use_theme_fonts="yes" h4="מלאי מספר פרטים ונחזור אלייך" txt_align="right" shape="square" style="3d" color="green" use_custom_fonts_h2="true"][/vc_cta][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]

שינוי גודל גופנים
ניגודיות