הקורונה עשתה לכם חור בכיס? כך תחסכו אלפי שקלים בשנה על הביטוח

משבר הקורונה עשה לנו חור בכיס וכולנו נאלצים  "לחשב מסלול מחדש" כדי לצמצם הוצאות. לא תמיד אנחנו יודעים במה אנחנו עוד יכולים לחסוך, אך מסתבר שדווקא בביטוחים זה אפשרי. מבדיקה שערכנו עולה כי רפורמת הביטוח החדשה יכולה לקצץ לנו אלפי שקלים בשנה. איך עושים את זה? כמה כסף תחסכו ואיך אפילו תשדרגו את הכיסוי הביטוחי שלכם? תקראו 

תקופת הקורונה לימדה אותנו הרבה דברים. אחד מהם זה להדק את החגורה ולבדוק איך אנחנו מתנהלים כלכלית. אם יצא לכם להתעמק בימי הבידוד, בחיוב האשראי החודשי שלכם, רוב הסיכויים שהסכום הגבוה שאתם משלמים עבור ביטוח הבריאות שלכם בלט ועיצבן אתכם. ועם יד על הלב, האם יש לכם מושג מה הביטוח שלכם מכסה? כמה כסף תקבלו במקרה צרה? וממי? ואם בכלל?
החדשות הטובות הן, שכיום ניתן לשים סוף למצב האבסורדי הזה. משרד האוצר מעניק הזדמנות נדירה להוזיל את ההוצאות על ביטוחי הבריאות עד 50%. על ידי הרפורמה החדשה והמהפכנית, יש לכם הזדמנות אמיתית לחסוך בעלויות ולבנות תיק ביטוחי משודרג ויותר מתאים לכם ולמשפחתכם.

ההוצאה על ביטוחי בריאות היא אחת מההוצאות הגבוהות של משק הבית. במסגרת הרפורמה החדשה נערכו מספר שינויים מהותיים בתחום, שכל אחד יכול להרוויח מהם. מעכשיו כבר לא צריך לרכוש פוליסה אחת יקרה, שכוללת כיסויים חשובים יותר וחשובים פחות, אלא ניתן לקנות כל כיסוי בנפרד. וכך משלמים רק על מה שדרוש ומתאים לכם ולמשפחתכם, למשל: תרופות שלא בסל הבריאות, כיסוי להשתלות בחו"ל, אובדן כושר עבודה ועוד. מדובר כאן בחיסכון של עשרות אלפי שקלים בשנה בכיסוי המשפחתי, וזה עוד לפני שדיברנו על שדרוג התיק הביטוחי כדי להעניק ביטחון רפואי אמיתי לכם ולמשפחה שלכם.

רוצים לקבל חוות דעת מקצועית ובדיקת תיק הביטוחי שלכם
ללא עלות?

השאירו את הפרטים לאחר לחיצה על כפתור,
ונציגה תחזור אליכם בהקדם

נגמרו הקומבינות – מהיום הכל שקוף !

לאורך השנים, הרוויחו חברות הביטוח מחוסר השקיפות בתחום, ויש עדיין נציגים של חברות ביטוח שמתקשרים למבוטחים בכל מספר חודשים – ומוכרים להם את אותו רכיב ביטוחי שכבר יש להם! העוקץ הזה מתאפשר בזכות חוסר ההבנה והבקיאות שיש למבוטח, שסומך כמובן על חברת הביטוח שלו. מה זה אומר בפועל? שאותו מבוטח יכול לדוגמא לשלם גם 3 או 4 פעמים על 'ביטוח תאונות אישיות'. אבל מהיום אפשר להימנע מזה ולקבל חוות דעת של גורם מקצועי, אשר יתן לכם סקירה ברורה של תיק הביטוח שלכם , ויסביר לכם בדיוק על מה אתם משלמים וכמה.

בודקים כל פסיק בפוליסות שלכם - ובחינם

כיום יש מעט מאוד חברות שיכולות להציע לכם בדיקה וייעוץ הוגן ואמיתי וללא עלות. אחת מהן היא חברת ס.א.ל – אחת החברות המובילות והמוערכות על ידי כל חברות הביטוח בישראל, שבה תוכלו למצוא מומחים מנוסים ומקצועיים שמתמחים בביטוחי בריאות וחיים. הבדיקה בס.א.ל כוללת בחינה מקיפה ללא עלות של כל הנתונים, שמטרתה:

1. להוזיל ולהתאים את הביטוח שלכם לרפורמה החדשה.
2. לאתר פוליסות על שמכם ב"הר הביטוח" ובכל חברות הביטוח
3. לבדוק עבורכם כפל ביטוחי וביטוחים מיותרים
4. לבדוק אפשרות לשדרוג כיסויים קיימים
5. לבדוק עלויות של הוזלה או הפחתה של התשלומים החודשיים
6. להתאים את התיק הביטוחי לצרכים האישיים שלכם ושל משפחתכם

בתום הבדיקה והתהליך הזה, סביר להניח שתחסכו סכומי כסף נכבדים וחשוב מכך, תהיו מוגנים בצורה אופטימלית מכל צרה – והכל בשקיפות מלאה.

לסיכום, אחרי שיותר מ- 29,432 ישראלים כבר הוזילו את עלויות הביטוח באלפי שקלים – גם אתם יכולים לחסוך, לשדרג את התיק הביטוחי שלכם ולהעניק לכם ולמשפחתכם ביטחון רפואי מקיף. 
פשוט תשאירו פרטים ותתחילו בתהליך. מה יש לכם להפסיד?

רוצים לקבל ייעוץ ובדיקת תיק ביטוחי ללא עלות?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם לביצוע הבדיקה בחינם!

* השירות והמוצרים מיועדים ללקוחות עד גיל 65 בלבד!

לבדיקה של התיק הביטוחי וללא עלות.

השאירו פרטיכם כאן:

שינוי גודל גופנים
ניגודיות