עשרות אלפי ישראלים הפכו אותו לאתר הבית שלהם – מי עומד מאחורי היוזמה לרכז לנו לחופש הגדול פעילויות בעלות של "כלום" ועד 20 ש"ח

הרגע שממנו חששנו, הגיע ובגדול…חופשת הקיץ. פעילויות ואטרקציות יש בשפע, אבל הן גם גובות מאיתנו שפע של שטרות. אמנם, יש את חיות הרשת שתמיד ישיגו כרטיסים מוזלים, בכל מיני הנחות ומבצעים, אבל לצערנו, הם לא ה"בסטי" של כל אחד ואחת מאיתנו. אז איך בכל זאת, עשרות אלפי ישראלים הולכים לשמור על הכיס הקיץ? תכירו את האתר הגאוני, שהקימו החברים מ- riseup (רייזאפ) לחודשי הקיץ
(שנה גודל)

המחירים עולים ואנחנו משלמים ומשלמים

כפי שבקיץ הזיעה נוטפת מאיתנו, כך זה גם מרגיש שהכסף לא מפסיק לזרום מאיתנו…החוצה. הילדים שלנו, שיהיו בריאים, הולכים בחודשיים הקרובים לייצר שתי רפליקות: "אימא/אבא תקנו לי" ו"משעמם לי". מבדיקת המועצה לצרכנות, שפורסמה בסוף יוני 21 עולה, כי משפחה ממוצעת – זוג הורים ושני ילדים – תיאלץ להיפרד מלמעלה מ-12,000 ש"ח עבור הוצאות שונות ודי מינימליסטיות של חופשת הקיץ, לא כולל עלות של חופשה בארץ או בחו"ל וימי חופשה.

האתר שיחסוך לכם אלפי שקלים בחופש, מגיע מהאנשים שעוזרים לישראלים לחסוך כל השנה
הקרדיט על האתר היעיל והמועיל מגיע ל"רייזאפ" – השירות הפיננסי שהפך בשנתיים האחרונות ללהיט בקרב אלפי ישראלים. אבל, האמת היא, שהאחראים האמיתיים לאתר הם חברי הקהילה של רייזאפ, הקהילה הזו היא תופעה בקנה מידה מקומי. בדף הפייסבוק של הקהילה, מחליפים ביניהם יום יום אלפי אנשים, טיפים על התנהלות כלכלית. לפני כ-3 חודשים החל בקהילה דיון ער לקראת החופש הגדול, וביחד עם החברים מ"רייזאפ", נולד לו אתר ההמלצות הקיץ.

מפת פעילויות riseup לקיץ
אלפי פעילויות למשפחה כמעט בחינם!

כמה כיף לא רק לחסוך, אלא גם להראות לילדים שלנו וללמד אותם, שלא כל הנאה בחיים מחייבת לפתוח ארנק, ושאם קצת מתאמצים מוצאים דברים נפלאים ש"כסף לא יכול לקנות". האתר נגיש ונוח לשימוש: נכנסים, מקלידים את שם העיר שבה תרצו לחפש אטרקציות, ומיד עולה רשימה של פעילויות מהנות וחינמיות (או בתשלום סמלי) עם התאריך, השעה, ותיאור קצר של הפעילות: מסדנת פלסטלינה בחינם בקניון רמות בירושלים, שעות סיפור פתוחות לקהל הרחב בגינות ברחבי העיר רמת גן, ומופע חינמי של אברהם טל בפארק פרס. שסוגר לנו את הקיץ, ומשאיר לנו טעם טוב, ואת הכסף בכיס.

לא רק בחופש הגדול – riseup משנה לישראלים את המציאות הכלכלית שלהם כל חודש

כבר כמה שנים ש-riseup מלווה את חיי היומיום של אלפי ישראליות וישראלים, ונותנת לכם את כל המידע, שיסייע לכם להתחיל לנהל בצורה נכונה את הכסף שלכם. המערכת של riseup אוספת אוטומטית את כל המידע הפיננסי שלכם בצורה מאובטחת, מנתחת את כל ההכנסות וההוצאות, ונותנת לכם מספר אחד שאיתו תוכלו להיות "על זה" כלכלית, ולחסוך כל חודש לעתיד. השירות גם צופה מראש, כיצד יגמר החודש (כן, עוד לפני שהוא התחיל) ומעדכן אתכם בוואטסאפ, שם גם תמיד אפשר להתייעץ עם המומחים, לפני כל החלטה כלכלית. בקיצור, riseup עושה לכם סדר בבלגן.

שליטה בתזרים היא הבסיס שלכם להצלחה

הלקוחות של riseup רואים תוצאות "בארנק", ומהר. במחקר שנעשה בקרב 600 משקי בית ש"עבדו" עם riseup, לאחר 3 חודשים נמצא שכל אחד מהם שיפר את התזרים החודשי בלמעלה מ-1000 ש"ח בממוצע. מעבר לשירות החכם שפיתחו ב-riseup, כדי שנצא מסבך השליטה בכסף, והייעוץ שזמין ללקוחות בווטסאפ, ממומחים להתנהלות כלכלית נכונה, גולת הכותרת של riseup היא הקהילה העצומה שהתחברה, ובה, משתמשי השירות עוזרים אחד לשני בטיפים ותובנות, כדי לעמוד ביעדים כלכליים, שהם לקחו על עצמם.

icon plus

לעבור מתזרים שלילי לחיובי

25% מהמשפחות שהצטרפו עם תזרים שלילי הצליחו להגיע לתזרים חיובי תוך 3 חודשים

icon pie

לחסוך יותר כל חודש כמשפחה

משפחות הגדילו את החיסכון החודשי שלהן ב-11%

icon graph

לראות צמיחה חיובית בתזרים

עם שיפור של ₪1100 בתזרים תוך 3 חודשים

צפו בפעילות של riseup עם המורים וגופי החינוך בישראל

לסיכום, אחרי שכבר הבנתם, שעם תכנון נכון וקהילה חכמה אפשר לחסוך אלפי שקלים על בילויים עם המשפחה בקיץ, אם גם אתם רוצים לחסוך במשך כל השנה, לעבור מתזרים שלילי לחיובי, ליהנות מצמיחה כלכלית, ולחסוך יותר כסף בחודש למשפחה – אין ספק, שכדאי לכם לבדוק את "רייזאפ". תכל'ס, רק תרוויחו מזה.