גם אתם שמעתם על "רייזאפ" ועוד לא החלטתם אם להצטרף? שאלנו את אלו שכבר משתמשים בשירות שלהם את כל השאלות שהטרידו אותנו

אם גם לכם נמאס להיות בחוסר שליטה על ההוצאות שלכם, וכל מי שמסביבכם המליץ לכם על riseup, ודאי עניין אתכם מהי הסיבה ל"היסטריה" סביב השירות, שמכונה בפי המשתמשים שלו "חבל הצלה כלכלי". אז יצאנו לשאול בשמכם לקוחות כדי שתוכלו להחליט
(שנה גודל)
המשפחות בישראל מגלות שאפשר לשלוט בקלות על התזרים המזומנים שנכנס והוצאות השוטפות שלהם באמצעות מערכת של רייזאפ
המשפחות בישראל מגלות שאפשר לשלוט בקלות על התזרים שלהם

מעטים האנשים בישראל שהמצב הכלכלי אינו מטריד אותם. אם לא נולדתם להורים עשירים ונדיבים, כנראה שהמחשבות על איך לגמור את החודש, מה לעשות עם ההוצאות הרבות,  איך חוסכים לבת מצווה של הבכורה או כדי להחליף רכב בעוד שנה ובכלל איך "שולטים" טוב יותר במה אנחנו מכניסים ומה אנחנו מוציאים ומה אנחנו רוצים להשיג לא נותנות לכם מנוח.

בשנתיים האחרונות הופיע שירות פיננסי חדש ומהפכני לשליטה ותכנון התזרים שלנו, ואלפי משפחות ישראליות, החליטו לעשות מעשה ולהיעזר בו – הבטחת המותג בפירסומים שלו היא שהם הופכים את "החוסר אונים" שלנו בעזרת פתרון חכם ופשוט ושילוב של: שירות טכנולוגי שמגיע אליכם דרך הווצאפ, יועץ פיננסי וקהילת לקוחות גדולה ומיוחדת בפייסבוק – לדבר פשוט ויעיל.

מכיוון שזו לא הפעם הראשונה שאנו שומעים על שירות או מנטור או קהילה שתעזור לנו להשתלט ולנצח את העניין הפיננסי בחיינו ומכיוון שמדובר בשירות ייחודי הנעזר בפיתוח טכנולוגי שמאפשר לו גם להבין מה עשינו עד היום וגם לחזות את ההוצאות שלנו עד סוף החודש בחרנו לשאול דווקא את מי שמשתמש בה, איך הדברים עובדים, האם הם באמת עובדים, והאם יש גם לנו סיכוי לנצח את העו"ש שלנו:

זה באמת ישנה לי את המצב הכלכלי שלי?

מיכל משרקי שהצתרפה למערכת של riseup אשר מלווה את חייה והתחילה לנהל בצורה נכונה את הכסף שלה

מיכל משרקי 16 חודשים ברייזאפ – יוצרת קופסאות ואלבומים בת 38 מראש העין, עונה: "מבחינת החלטה כלכלית זה הצעד הכי נכון שעשיתי לי, למשפחה שלי ולהתנהלות הכלכלית שלנו. אני לקוחה כבר שנה ואין שירות טוב מזה"

עדי צביק שהצתרפה למערכת של riseup אשר מלווה את חייה והתחילה לנהל בצורה נכונה את הכסף שלה

עדי צביק כמעט שנתיים ברייזאפ – מעצבת גרפית בת 37 מרמת גן, עונה: "אם אני בפלוס אחרי שנים שהייתי במינוס זה רק בזכות רייזאפ. המצב הכלכלי שלי השתנה לטובה, למרות הקורונה ולמרות שאני מרוויחה פחות. איתם אני מצליחה לנצח את החודש"

מתן דיין שהצתרף למערכת של riseup אשר מלווה את חייו והתחיל לנהל בצורה נכונה את הכסף שלו

מתן דיין כמעט שנה וחצי ברייזאפ – מנהל לוגיסטיקה בן 31 מקרית ים, עונה: "זה מטורף, מי היה מאמין שתוך חודשיים עם רייזאפ אני מכניס יותר ממה שאני מוציא. זה שינה לי את החיים הכלכליים חד משמעית. אני איתם לאורך כך הדרך"

לסיכום: אין ספק שבעזרת שימוש קבוע לאורך זמן ברייזאפ, אלפי לקוחות כבר שיפרו את מצבם הכלכלי, סגרו את המינוס, התחילו לחסוך ובעיקר קיבלו שליטה על הכסף שלהם.

מה פתאום שאני אתן להם את הפרטים לחשבון הבנק והאשראי שלי?

אירה אולונובסקי שהצתרפה למערכת של riseup אשר מלווה את חייה והתחילה לנהל בצורה נכונה את הכסף שלה

אירה אולנובסקי שנה ברייזאפ – מנהלת פרוייקטים בת 46 מכברי, עונה: " אני כבר שנה איתם אחרי שבדקתי את התקנון והאבטחה שלהם בשבע עיניים. תבדקו ותצטרפו"

יוסי קיצברג כבר כמה שנים ש-riseup מלווה את חיי והתחיל לנהל בצורה נכונה את הכסף שלכם

יוסי קיצברג מעל שנה וחצי ברייזאפ – בן 26 מאפרת, עונה: "מעבר לזה שהביטחון של רייזאפ כל כך טוב שאני לא חושש שיפרצו לי, השירות שאני מקבל כל כך מדוייק שזה כל כך שווה. מעולם לא הרגשתי כל כך בשליטה על החשבון שלי!"

לסיכום: ברייזאפ לוקחים את נושא אבטחת המידע בכל הרצינות. המידע נשמר בסטנדרט הגבוה ביותר של אבטחה והתקשורת בין המערכות מוצפנת ומאובטחת. אתם יכולים להיות רגועים.

כבר כמה שנים ש-riseup מלווה את חיי היומיום של אלפי ישראליות וישראלים, ונותנת לכם את כל המידע, שיסייע לכם להתחיל לנהל בצורה נכונה את הכסף שלכם. המערכת של riseup אוספת אוטומטית את כל המידע הפיננסי שלכם בצורה מאובטחת, מנתחת את כל ההכנסות וההוצאות, ונותנת לכם מספר אחד שאיתו תוכלו להיות "על זה" כלכלית, ולחסוך כל חודש לעתיד. השירות גם צופה מראש, כיצד יגמר החודש (כן, עוד לפני שהוא התחיל) ומעדכן אתכם בוואטסאפ, שם גם תמיד אפשר להתייעץ עם המומחים, לפני כל החלטה כלכלית. בקיצור, riseup עושה לכם סדר בבלגן.

מה ההבדל בין רייזאפ למה שאני מקבל כבר באפליקציה של הבנק?

מוריה טרומפר מרדכי החליטה לנסות להשתמש בתוכנת riseup התוכנה אוספת אוטומטית את כל המידע הפיננסי שלנו בצורה מאובטחת, מנתחת את כל ההכנסות וההוצאות, ונותנת לנו את האפשרות לראות במסך אחד, ובצורה סופר פשוטה כמה הוצאנו בחלוקה לפי קטגוריות

מוריה טרומפר מרדכי  4 חודשים ברייזאפ – כלכלנית בת 34 ממעוז חיים, עונה: "בשונה מהאפליקציה של הבנק- רייזאפ בודקת את כלל הפעילות שלך (לנו למשל יש יותר מחשבון אחד, כרטיסים חוץ בנקאיים וכו') שהם לא משתקפים בבנק. בנוסף, אנחנו יודעים מה מצבנו בכל רגע נתון ולא צריכים לחכות לסוף החודש אחרי שהאשראי יורד. ההבדל הגדול הוא שאין הפתעות"

אדיר ארצי שהצתרף למערכת של riseup אשר מלווה את חייו והתחיל לנהל בצורה נכונה את הכסף שלו

אדיר ארצי שנה וחצי ברייזאפ – מפתח B.I בן 31 מנוה צוף, עונה: "לדעתי ההבדל הוא שרייזאפ עוזרת לשנות תפיסה, לשים את האצבע על נקודות התורפה, לכוון את הזרקור על הוצאות "בעייתיות", והכי חשוב לחיות את התזרים. ככה יותר קל לקבל החלטות מושכלות שבאות מתוך מודעות. האפליקציה של הבנק פסיבית וברייזאפ מקבלים עדכונים באופן יומי. חוץ מזה ההבדל והיתרון העיקרי הוא הנוחות והנגישות"

אבישג הודיה שהצתרפה למערכת של riseup אשר מלווה את חייה והתחילה לנהל בצורה נכונה את הכסף שלה

אבישג אודיה אביטל  4 חודשים ברייזאפ – מעצבת ומקעקעת בת 23 מחיפה, עונה: "זה לא מספיק להיכנס לדף כששולחים לך קישור מהאפליקציה של הבנק ולהסתכל, עם רייזאפ שיניתי באופן אקטיבי את התקציב שלי לצרכים מסויימים ואני במעקב שבועי על ההוצאות. עם ההודעות שלהם התקציב תמיד אצלי בראש, והחודש נגמר ביתרה חיובית עבורי, לאחר שנים של התנהלות כלכלית אימפולסיבית. בשורה התחתונה- רייזאפ עוזרת לשנות את התפיסה ולהיות במודעות צרכנית גבוהה. הבנק לא."

לסיכום: האפליקציה של הבנק יודעת לצפות רק את מה שהיה. רייזאפ יודעים לצפות את מה שיהיה על בסיס חודשים קודמים, מעדכנים אתכם באופן יומי, ומאפשרים לתכנן תקציב ולדעת בדיוק כמה כסף נשאר להוציא. 

יש חלופות בחינם. למה שאשלם 45 ש"ח?

דודי גורליק שהצתרף למערכת של riseup אשר מלווה את חייו והתחיל לנהל בצורה נכונה את הכסף שלו

דודי גורליק 4 חודשים ברייזאפ – מורה למתמטיקה בן 35 מבנימינה,  עונה: " גם אני שאלתי את זה, אבל אחרי שכבר בחודש הראשון חסכתי בעזרת רייזאפ 2000 ₪, הבנתי שזה ה- 45 ₪ הכי טובים ששילמתי על משהו"

אופיר נפתלי שהצתרף למערכת של riseup אשר מלווה את חייו והתחיל לנהל בצורה נכונה את הכסף שלו

אופיר נפתלי מעל שנתיים ברייזאפ – בן 33, עונה: "טיפה סבלנות וה-45 שקלים האלה יהיו ההשקעה הכי רווחית שלך. השירות הזה כל כך גאוני בפשטותו, שבהתחלה לוקח קצת זמן להבין כמה כסף זה חוסך. מדהים!"

נטע עוז שהצתרפה למערכת של riseup אשר מלווה את חייה והתחילה לנהל בצורה נכונה את הכסף שלה

נטע עוז שנה וקצת ברייזאפ – מטפלת בעיסוי רפואי בת 52 מחולון, עונה: "ניסיתי המון דברים, וב-45 ₪ קיבלתי פתרון מדהים שלימד אותי לחסוך, לשנות חשיבה ופעם הראשונה בחיי להיות בשליטה על הכסף שלי. אין דברים כאלו. גם לא בחינם"

לסיכום: 45 השקלים שתשלמו על השירות, הולכים לחסוך לכם המון כסף – ויאפשרו לרייזאפ להמשיך ולעזור לכם לצמוח כלכלית ולתת לכם את המוצר הטוב ביותר.

מה ההבדל בין זה לבין סדנאות שליטה בכסף וניהול תקציב משפחתי שכבר עשיתי ולא עזרו לי?

מיכל קורן שהצתרפה למערכת של riseup אשר מלווה את חייה והתחילה לנהל בצורה נכונה את הכסף שלה

מיכל קורן שנתיים ברייזאפ – מתכננת פיננסית בת 50 מבית חירות, עונה: "מניסיוני עם המון תוכנות לניהול תקציב, התוכנה של רייזאפ הטובה מכולן. היא בונה תקציב באופן אוטומטי, לא צריך להזין כלום ואין פיספוסים. כל ההוצאות מכל כרטיסי האשראי ומכל חשבונות הבנק מרוכזים במקום אחד –  ויותר מהכל, הייחוד שלה שהיא יוצרת התנהלות פרואקטיבית, ומסייעת לקבל החלטות על פי צפי הוצאות והתחייבויות. כמתכננת פיננסית, עבור לקוחותי וגם עבורי, רייזאפ היא כלי מטורף שמסייע להתנהל נכון יותר. בקיצור לטעמי זו תוכנה שהיא must לכל תא משפחתי"

יונתן שיינקר שהצתרף למערכת של riseup אשר מלווה את חייו והתחיל לנהל בצורה נכונה את הכסף שלו

יונתן שיינקר 10 חודשים ברייזאפ – מעצב חווית משתמש בן 36 מתל אביב, עונה: "עברתי המון שירותים לניהול ושליטה בכסף ואחרי שחיפשתי הרבה- זה באמת השירות המושלם. זה גם המוצר היחיד שנותן את החיזוי המדהים להמשך החודש ומאפשר לתכנן את החודש בצורה קלה נוחה. מעבר לזה אני אוהב את העיצוב הפשוט בלי מיליון דברים וקשקושים. זה באמת כלי חיסכון שסוף סוף עובד לי."

לסיכום: רייזאפ הוקמה כדי לאפשר לכל ישראלי לצמוח כלכלית. לכן הדרך שבה רייזאפ מציגה ומנתחת את הנתונים היא הדרך שהכי טובה ללקוחות ולא למוסדות אחרים. כל אחד יכול להבין על מה הכסף יוצא ובעיקר לקבל החלטות כלכליות נכונות למשק הבית.

בסופו של דבר, אחרי שהלקוחות של רייזאפ כבר הסבירו לנו, שמדובר בשירות משנה חיים, ועם תכנון נכון אפשר לחסוך אלפי שקלים במשך כל השנה, לעבור מתזרים שלילי לחיובי, ליהנות מצמיחה כלכלית, ולחסוך יותר כסף בחודש למשפחה – אין ספק, שכדאי לכם לבדוק את "רייזאפ".

ועוד דבר, רייזאפ מציעים עכשיו למי שמצטרף אליהם בלינק הזה – חודש ראשון מתנה, כולל ליווי של צוות מומחים להתנהלות כלכלית, שנמצא במרחק ווטסאפ מכם, בכל רגע. תכל'ס, תנסו, מקסימום תרוויחו.

שליטה בתזרים היא הבסיס שלכם להצלחה