×

להצטרפות למהפכת כיסויי הבריאות של מגדל, וקבלת מידע וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים:

למה לחכות חודשים ארוכים לתור אצל רופא מומחה, או אבחון כשאפשר לעשות את זה תוך יומיים… או גג שלושה?

כולנו כבר חווינו את זה, ברגע שצצה בעיה רפואית, הדבר הקריטי ביותר הוא הגעה מהירה לרופא מומחה, והיכולת לעשות במהירות את הבדיקות והאבחונים שהוא מבקש, על מנת שהוא יוכל לקבוע את הטיפול. הבעיה החמורה היא שלא משנה באיזו קופת חולים אתם ואיזה ביטוח משלים יש לכם, במציאות של היום גם אם אתם ממש סובלים, תצטרכו להמתין לתור פנוי לרופא מומחה במשך שבועות ארוכים, במקרה הטוב. אז איך בכל זאת אפשר לקבל במהירות את הטיפול והאבחון שאנו כל כך זקוקים לו?
(שנה גודל)
קופות החולים לא עומדות בקצב והישראלים ממתינים חודשים ארוכים לבדיקות וייעוץ מרופאים מומחים

כל רופא יגיד לכם: כאשר מתעוררת בעיה רפואית, הזמן הוא גורם קריטי

פגישה מהירה עם גורם מקצועי מאפשרת למטופל לקבל אבחון רפואי מדויק. אבחון זה מוביל לטיפול מתאים ועוזר לנו לחזור מהר ככל האפשר לבריאות איתנה ולשגרת חיים תקינה. בשנים האחרונות, כשמערכת הבריאות הציבורית סובלת מעומס רב, ועונת החורף מאופיינת במחלות ממושכות הדורשות בירור רפואי – זמן ההמתנה לקבלת ייעוץ או בדיקה של רופא מומחה מהווה גורם קריטי עבור החולה המצוי במצוקה בריאותית ונפשית גם יחד, ומעוניין למצוא מזור לכאביו.
ברוב הבעיות הרפואיות הזמן הוא גורם קריטי, וככל שהוא חולף אנו עלולים למצוא את עצמנו עם בעיה רפואית בלתי הפיכה. לכן, ברגע שעולה החשד כי יש לנו בעיה רפואית, עלינו לגשת לייעוץ אצל רופא מומחה בהקדם האפשרי.

לצערנו, התור לרופא מומחה לא תמיד יהיה בהקדם. רחוק מזה. בעיקר אם אנחנו גרים רחוק מהמרכז.

גרים בחיפה? על פי בדיקה שערך אתר "דה מרקר" בשיתוף התנועה לעיתונות ציבורית, אם הילד שלכם צריך לראות נוירולוג, לרוב, הוא יצטרך להמתין בין 3 חודשים לחצי שנה (תלוי בקופה). אם אתם גרים בירושלים, תצטרכו להמתין הרבה יותר זמן. ההמתנה הזו היא עניין קריטי. אלו גילאים שבהם הילדים רוכשים את היכולת לנוע ולדבר.
ברגע שמתעוררת בעיה היא דורשת טיפול מיידי על מנת לצמצם את הפערים, וככל שנמתין הבעיה תלך ותעמיק.

ימי המתנה לרופאים מומחים - ירושלים

טבלת זמן המתנה לרופא מומחה לפי קופת חולים באיזור ירושלים
פאי השתייכות לקופת חולים - תושבי ירושלים

מתוך בדיקת TheMarker והתנועה לעיתונות ציבורית

ימי המתנה לרופאים מומחים - חיפה

מתוך בדיקת TheMarker והתנועה לעיתונות ציבורית

גם כאשר יימצא לנו תור וניאלץ להמתין בחוסר אונים מספר חודשים, רוב הסיכויים שלא נקבל את המומחה הכי טוב שיש באזור, כי התורים לפגישה איתו הם בלתי אפשריים, ולא משנה אם הביטוח המשלים שיש לכם הוא הבסיסי ביותר או המשודרג ביותר, בפני רופאים מומחים כולם שווים – וכמעט לכולם אין תורים.
אך זה עוד לא הכל. לא פעם, התור שיימצא לכם בעוד כמה חודשים לא יהיה ממש באזור מגוריכם, תצטרכו לטלטל את עצמכם בדרכים שעה או מספר שעות, תלוי היכן אתם גרים. לצערנו, לא מעט אנשים פשוט מתייאשים, מוותרים על המתנה אינסופית, ונאלצים לשלוח יד לכיס ולהוציא מאות ואלפי שקלים על רופאים פרטיים.

מה אנחנו רוצים בסך הכול? להגיע בהקדם לרופא מומחה ולישון טוב בלילה

עידן הקורונה הביא רבים מאיתנו להסתגר בבתים, לא רק בימי הסגר. אנו חוששים להגיע למקומות שיש בהם התקהלות, ובעיקר למרכזיים רפואיים, שם עולה הסיכוי שנידבק. דמיינו לעצמכם, שכאשר נבצר מכם להגיע למרפאה, תוכלו לקבל ייעוץ רפואי מתקדם אונליין, באמצעות הנייד או המחשב, על מנת שהרופא המומחה יוכל לראות באמצעות הוידאו את המטופל ואת האזור בגופו הדורש טיפול.
דמיינו, שברגע שיש לכם צורך לקבוע תור בהול לייעוץ אצל רופא מומחה – אתם מרימים את הטלפון, מתקשרים וקובעים פגישה, לכל המאוחר לעוד שלושה ימים. זמן סביר בהחלט.

דמיינו לרגע, שלא משנה היכן אתם גרים וכמה כסף יש לכם, אם בחרתם לגור בקרית שמונה או במצפה רמון, אם אתם פנסיונרים או הורים לחמישה ילדים, תמיד תוכלו להיות בטוחים, שלכל בעיה רפואית שעלולה להתעורר, יש מעטפת רפואית שתדאג לכם ותתן לכם את המענה המהיר, מתוך ההבנה שטיפול מהיר בבעיה הרפואית הוא קריטי, וככל שיתקבל טיפול מקצועי מהר יותר, כך יגדלו הסיכויים לפתרון הבעיה ולהחלמה.

עכשיו, תפסיקו לדמיין. כי מסתבר שכאן, בינינו, יש עשרות אלפי אנשים שנהנים משירותי רפואה מתקדמים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת, הם יכולים להזמין תור לרופא מומחה בקלות ובמהירות, והכי חשוב? הם יכולים לישון בשקט בלילה, כי הם יודעים שהמצב הרפואי שלהם מונח בידיים בטוחות.

מגדל של יציבות ואחריות - להניח את הבריאות בידיים בטוחות

מגדל קבוצת ביטוח, פנסיה ופיננסים היא אחת החברות היציבות והחזקות במשק הישראלי. מזה כ-80 שנה היא מעניקה את שירותיה לחברה הישראלית, באמצעות קשת רחבה ומגוונת של ביטוחי בריאות ייחודיים. לאחרונה, השיקה החברה תוכנית חדשה ופורצת דרך, המאפשרת ללקוחות הבריאות שלה להיפגש עם רופא מומחה מבין רשימה ארוכה של רופאים שבהסכם, בתוך 3 ימי עסקים בלבד. כך, שמייד עם החשד הראשוני לבעיה רפואית שהתעוררה אצלכם, תוכלו לקבל שירותי ייעוץ ובדיקות אצל רופא מומחה. כך יתאפשר לכם לקבל במהירות טיפול במחלה או בכל תופעה בריאותית אחרת, בזמן הקצר ביותר שיש – 3 ימי עסקים בלבד. בנוסף, מגדל מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות רבים כגון:

 • הצטרפות ללא הצהרת בריאות.
 • הכוונה לבחירת הרופאים המומחים בתחום הבעיה הרפואית ממנה סובל המבוטח.
 • פגישה עם רופא מומחה שבהסדר, תוך 3 ימי עסקים לפגישת ייעוץ פרונטלית.
 • תור מהיר לביצוע בדיקות אבחנתיות מסוג: אולטראסאונד, MRI ,CT , קולונוסקופיה וירטואלית, צנתור וירטואלי וממוגרפיה אצל ספקים שבהסדר, בתוך 2 ימי עסקים, וקבלת פענוח התוצאות בתוך 2 ימי עסקים נוספים.
 • יכולת בחירה רחבה של נותני השירותים שבהסכם או קבלת החזר כספי.
 • אפשרות להוספת כיסוי לשיקום ואביזרים, וכן לטיפולי התפתחות הילד.
 • תור מהיר לאבחון הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה לילדים:
 • אבחון הפרעות קשב מסוג MOXO ,BRC , TOVA תוך 3 ימי עסקים כולל פענוח.
 • אבחון לקויות למידה – אבחון דידקטי ופסיכודידקטי תוך 10 ימי עסקים כולל פענוח.
 • טיפולי פיזיותרפיה במרפאה או בבית ו/או בשילוב טכנולוגיית מציאות מדומה.
 • מוקד רפואת אף אוזן גרון דחופה במוקד א.ר.ם URGENT.
 • סל הריון מורחב ועוד. 
חשוב לדעת שרשימת הרופאים המומחים שבהסכם כוללת לפחות מומחה אחד שהינו פרופסור, סגן או מנהל מחלקה או סגן מנהל יחידה בבית חולים. והכי הכי חשוב? הייעוץ הרפואי ניתן תוך 3 ימי עסקים בלבד.

כשמביטים על כל היתרונות הללו, אין ספק שמגדל, המובילה בין חברות הביטוח, עשתה כאן מהפכת בריאות אמיתית. מהיום, לא משנה היכן אתם גרים ובני כמה אתם, אתם לא צריכים לחכות יותר שבועות או חודשים ארוכים לפגישת ייעוץ אצל רופא מומחה, כי כולכם יכולים ליהנות ממהפכת הבריאות של מגדל לראות רופא תוך 3 ימי עסקים, או להתייעץ איתו און ליין… ולישון בשקט.

מעוניינים במידע נוסף? רוצים להתחיל ליהנות משירותי הרפואה המהירים והמקיפים של מגדל? פשוט תשאירו פרטים בתיבה מתחת, ונציג ישמח לשוחח איתכם ולתת לכם את כל התשובות. רק בריאות. 

להצטרפות למהפכת כיסויי הבריאות של מגדל, וקבלת מידע וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים כאן:

תעודת הזהות משמשת אותנו אך ורק לבדוק אם ברשותך תיקים ביטוחיים במגדל. לא נעשה בה שימוש אחר, פנימי או חיצוני, ולא נשמור אותה בשום מאגר זמני או קבוע.

להצטרפות למהפכת כיסויי הבריאות של מגדל, וקבלת מידע וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, השאירו פרטים כאן:

תעודת הזהות משמשת אותנו אך ורק לבדוק אם ברשותך תיקים ביטוחיים במגדל. לא נעשה בה שימוש אחר, פנימי או חיצוני, ולא נשמור אותה בשום מאגר זמני או קבוע.

דילוג לתוכן