איך הפכו ה"שורטיסיטים" בישראל למרוויחים הגדולים בבורסה – ומה הסוד שמסתירים האנשים שמחייכים, דווקא כשכולם מפסידים?

(שנה גודל)

יש כאלו שקוראים לזה טרנד, יש כאלו שקוראים לזה השיטה הסודית של המקצוענים בוול סטריט, אבל אם שוק ההון מעניין אתכם ואם קראתם מעט עיתונות כלכלית, ודאי נתקלתם במושג " שורטיסטים". כך או כך, מדובר באנשים שסוחרים באמצעות שיטה מצליחה שהפכה לטרנד השקעות עם רווח עצום שהעיקרון שלה הוא אחד – לקנות ולהרוויח הון ממניות, דווקא בשלב שהן יורדות. חיפוש קצרצר בגוגל יגלה לכם על הסיפור המפורסם של ג'ורג' סורוס שהרוויח מיליארד דולר בפעולת מסחר אחת, בשורט – באנגליה, והוא לא היחיד. בישראל של היום יש מאות אנשים שסוחרים בשיטה הזאת ומה שיותר חשוב שתדעו זה, שאפשר ללמוד את השיטה הזאת ולהרוויח.

אבל מאיר ברק עשוי מחומר אחר, הוא מאמין שלכל אחד מאתנו מגיע חופש כלכלי ומתוך האמונה הזו הוא מלמד מאות ישראלים כל שנה איך לייצר הכנסה שיטתית מהבורסה בעזרת אסטרטגיות המסחר הייחודיות שלו.

מאיר-מלמד

כולם מפחדים שהשוק ירד – ומי שמבין את זה מרוויח!

מאיר ברק, גורו ההשקעות של התחום ופרשן כלכלי בכיר מסביר:
"חייבים להבין שאחד הפחדים והחששות הגדולים ביותר של סוחרים בבורסה ושל אנשים השוקלים להתחיל לסחור בבורסה, הוא הפחד ממצב בו הבורסה תתרסק, מה שלדעתם יוביל להפסדים כלכליים כבדים עבורם"

אלא שרבים לא יודעים שדווקא כאשר הבורסה בירידה, (בממוצע שליש מהזמן) ניתן לנצל את חלון ההזדמנויות שנוצר ולהרוויח סכומי כסף גדולים. אל תתבלבלו, ושלא יפחידו אתכם לא מדובר בהימור וגם לא במזל. מסחר בשורט היא שיטת מסחר לכל דבר ועניין, המנצלת את ירידת ערך המניה כדי להרוויח כסף.

ה"סוד" ששווה לכם הרבה מאד כסף.

עד היום המושג "שורט" היה מוגדר כמעין "סוד" ליודעי דבר וברוקרים בניו יורק שהרוויחו עשרות אלפי דולרים בכל פעם שהמניות בבורסה ירדו, אבל מאיר ברק – מחלוצי השורטיסטים בישראל, ומרצה בכיר במכללת מגמות טוען שאין אף סוד. יש שיטה ואפשר ללמוד אותה.

למה אתם שואלים? למאיר יש 2 תשובות עיקריות.

  1. אין אף אחד בישראל שמלמד לסחור בשורט כמו שצריך ע"י שיטה אסטרטגית מוכחת.
  2. הוא מאמין שבמדינה כמו שלנו, כל אחד זכאי ללמוד איך להגיע לחופש כלכלי וביטחון פיננסי.

"הסיפוק שלי", מסביר לנו מאיר ברק, "הוא לראות תלמידים שלי מצליחים להרוויח בגדול ומגיעים להבנה שאפשר ע"י שיטה ואסטרטגיה נכונה, להשתחרר מתחושת חוסר הביטחון הכלכלי. תבין", מוסיף מאיר, "יש המון שרלטנות בשוק הזה ומסחר בשורטים הפך לטרנד שכדי להרוויח ממנו באמת, חייבים לעשות את זה בדרך הנכונה באמצעות שיטה מובנית. את הכסף שלי כבר עשיתי ועכשיו השליחות שלי היא ללמד את הדור הבא איך לבסס את חייו. אבל עזוב את הסיפורים שלי", אומר מאיר בצניעות לא אופיינית, "דבר עם אחד ממאות הסטודנטים במכללת מגמות, תראה מה יש להם לומר לך"

הסטודנטים שלא מפחדים להרוויח.

את רעם ישראלי (31), בעל עסק למערכות אבטחה לעסקים וסוחר מזה מעל שנה בשיטת השורט – תפסתי שעה לפני שהמסחר מתחיל.
"תמיד חלמתי להיות מבוסס ולא לדאוג מבחינה כלכלית, שמעתי על שוק ההון עוד לפני הרבה שנים אבל תמיד היו את האנשים שהורידו את הביטחון כשאמרו שזה תחום קשה וכולם נכשלים בו. הגעתי לקורס של מאיר ברק מהמלצה של חבר וגיליתי עולם מרתק שאליו נשאבתי במהרה. הלימוד עם מאיר היה מרתק. הוא מקצוען, עונה לכל שאלה, מסביר, דוחף, מתקן, מביא את הנשמה שלו לשיעור ויעשה כל מה שביכולתו כדי לעזור לך להרוויח. אבל אסור להתבלבל, המון תלוי בך כתלמיד. זה דורש חוסן מנטאלי, סבלנות, הבנה, תרגול ולמידה. שוק ההון זה המון פסיכולוגיה, ובמיוחד שורטים. הגאונות של מאיר היא ללמד אותך לנצל את זה לטובת הרווחים שלך. אני יכול לומר לך שמשיחות עם החבר'ה האחרים שלמדו איתי – ממוצע הרווח שלהם עומד על 3000$ לחודש. אתה מכיר עוד עבודה שנותנת לך את זה ב– 3 שעות השקעה ביום? אם יש דבר אחד שאני מצטער עליו זה שלא עשיתי את זה לפני 10 שנים."

כשאני שואל אותו אם יש לו טיפ לתת לי על איך להרוויח ממסחר ב"שורטים", רעם אומר: "הטיפ הוא פשוט – תלמדו מהטובים ביותר, תשקיעו זמן ותאמינו. מניסיון אני אומר לכם, זה אפשרי."

 

לסיכום, נראה שגם ה"שורטיסטים" בישראל גילו דרך לעשות יופי של כסף ואליהם, מצטרפים בכל יום, עשרות אנשים שלומדים להרוויח, אפילו כששוק המניות נמצא בירידה.

בכל מקרה, עכשיו – כשהסוד התגלה, יש לכם הזדמנות להצטרף אליהם.

כך או כך שווה לכם לבדוק את זה לא?

דילוג לתוכן