כך תעשו כסף – מהכסף שלכם

כמעט לכולם יש "כסף צד": ירושה, קרן השתלמות או חיסכון שנשאר לנוח בבנק. הבעיה היא: ש"המנוחה" הזו היא מילה מכובסת ל"גסיסה" – בשנים האחרונות הריביות בבנקים נמצאות בשפל חסר תקדים ועומדות על 0%. כך שבכל יום שעובר והכסף העודף שלכם נמצא בבנק, הוא נשחק ואתם מפסידים.
לאחרונה, יותר ויותר ישראלים מבינים שהכסף שלהם יכול לייצר עוד הכנסות או במילים אחרות עוד כסף. אז איך עושים את זה?
(שנה גודל)

אבן, נייר או מספרים? 3 אפשרויות לייצר עוד כסף מהכסף שלך:

חוץ מ"לשרוף" את הכסף על קניות או טיסות לחו"ל (שזו גם אופציה לא רעה) יש 3 שיטות עיקריות לעשות עוד כסף מהכסף שלך:

1. השקעה בנדל"ן

השקעה בקרקע או בנכס נחשבת לבטוחה וסולידית, לכן רבים בוחרים בנתיב הזה. אבל אחרי שאמרנו את זה, חשוב להיות מודעים גם לחסרונות: ראשית, כדי שתהפכו לבעלים של נכס – אתם מחויבים בהון התחלתי גבוה. שנית, יש לא מעט בעלי אינטרס שפועלים יום יום על מנת להוריד את מחירי הנדל"ן, ביניהם גם שר האוצר כחלון, שלא פעם הצהיר שהפיצוץ של בועת הנדל"ן הוא רק עניין של זמן, וכשזה יקרה, מחירי הדירות יצנחו דרמטית.

2. השקעה בסטארט-אפ

אין ספק שהשקעה מוצלחת בסטארט-אפ "לוקחת בהליכה" כל שיטה אחרת לייצור כסף. אחוז אחד באקזיט גדול יכול ל"סדר" אותך, את הילדים והנכדים שלך לכל החיים. אבל רגע לפני שאתם נותנים למיליונים הרבים לטשטש אתכם – תקראו טוב טוב את הנתון הבא: רק לאחרונה פורסם ב"חדשות 2" ש-96% מהסטרטאפים בישראל נסגרים כבר בשנה הראשונה(!).
במילים אחרות: לשים את ה"ז'יטונים" על סטארט אפ זה כמו להאמין שנזכה בלוטו,
וזאת בדיוק הסיבה שגם הוגי הסטארט-אפים פונים למשקיעים חיצוניים ולא מסכנים את ההון העצמי שלהם.

3. השקעה בשוק ההון

כל כלכלן או יועץ השקעות, יאמר לכם שההשקעה הנבונה ביותר לכסף העודף שלכם היא באמצעות שוק ההון. הגמישות היא גדולה וניתן לבחור בין השקעות "ריסקיות" שיכולות להניב תשואה גבוהה בזמן קצר, לבין השקעות סולידיות ופשוטות, מבלי "לקפוץ מעל הפופיק", שעדיין יניבו תשואה גבוהה ויציבה.
בשורה התחתונה: שוק ההון זאת האופציה הטובה ביותר להרוויח כסף מהכסף שלכם, גם בהשקעה של סכומים קטנים. כעת, נשאר לכם לבחור את הדרך הכי יעילה לעשות את זה.

מנהל חברת השקעות

אם גם את או אתה מחליטים שהגיע הזמן להתחיל לנהל בעצמכם את הכסף שלכם ולתת לו לעבוד בשבילכם, ייתכן מאוד שלימודי מסחר בשוק ההון הם האופציה הטובה ביותר עבורכם.
השכלה פרקטית בשוק ההון תייצר לכם רווחים נאים, ביטחון כלכלי, וכמובן יתרון משמעותי בשיחות סלון ובמפגשים חברתיים.

מה שבטוח הוא שהכסף שלכם יהיה אצל מי שאתם הכי סומכים עליו – בידיים שלכם.

 

 

דילוג לתוכן