DailyPost
close

השקעת נדל"ן בגרמניה – זה ממש לא רק ברלין

מה עושים ב-5 השנים האחרונות משקיעים מישראל שיש ברשותם 50,000 אירו והם מחפשים תשואה ועליית ערך? משקיעים בנדל"ן – ואם כבר נדל"ן, אז הישראלים, כמו עוד הרבה משקיעים בעולם כולו הבינו שכדי להרוויח בגדול – נדל"ן בגרמניה הוא העסקה הכי חכמה של השנים האחרונות. עם השקעה התחלתית שהיא נמוכה מההשקעה הנדרשת לניהול תיקי השקעות אקסקלוסיביים בארץ (שלא לדבר על השקעה בנדל"ן בישראל), עם אחוזי תשואה גבוהים שהופכים את ההשקעה לערוץ יעיל של הכנסה פסיבית לאורך שנים, ועם עליות ערך שלא התחילו אתמול אבל עוד צפויות להשפיע משמעותית על שווי הנכסים בגרמניה – ההשקעה בגרמניה עשויה להיות אטרקטיבית ורווחית מכל השקעה אחרת שתוכלו לזהות.

גרמניה לא עוצרת גם ב-2017  

גרמניה היא המדינה הגדולה ביותר באזור הצפוני של מרכז אירופה, והיא המדינה היצרנית השלישית בגודלה בעולם, עם תוצר לנפש של כמעט 40,000 יורו (נכון ל- 2016). אחוז התעסוקה הוא בשיא של כל הזמנים ולמעשה מדובר באחת מהכלכלות החזקות, היציבות והמבוססות בגוש האירו, עם סיפור ייחודי שהופך אותה אטרקטיבית מאוד להשקעה בנדל"ן כיום.

למרות הכלכלה החזקה בגרמניה, ואולי בגללה: העם הגרמני לא אוהב לרכוש נכסים. בניגוד לישראלים או לבריטים, הגרמנים נטולי אובססיה לנדל"ן. יותר מ-50% מהם שוכרים דירות, וחלקם לתקופות ארוכות מאוד (20 שנים ואפילו לכל החיים).

וזה אולי הסיפור הגרמני כולו, כך מסביר לנו גאי אדלסבורג, סמנכ"ל מכירות בחברת 'ברלין אסטייט': "אומה של יותר מ-80 מיליון אזרחים, שחיים בסביבה כלכלית יציבה וחזקה, ובכל זאת כ-40 מיליון מתוכם בוחרים להעביר חיים שלמים בשכירות. לנו, הישראלים, קשה לפעמים להבין את הגישה הזו, אבל מה שבטוח הוא: שהמציאות הגרמנית הזו  – של שוק שכירות יציב וחזק, בשילוב עם תחזיות לעליות מחירים בשוק הנדל"ן בגרמניה – מספקת הזדמנות היסטורית לרכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בתשואות גבוהות ורווחים על עליית ערך – שאולי לא יחזרו."

גרמניה זה כבר מזמן לא רק ברלין

אמנם ברלין היא העיר המוכרת ביותר לישראלים, והפכה לאחרונה ליעד תיירותי מבוקש מאוד בקרב דוברי העברית, אבל דווקא בתחום ההשקעות והנדל"ן – ההזדמנויות הגדולות באמת נמצאות מחוץ לברלין. מסתבר שדווקא בשכונות השקטות שמסביב לבירה הגרמנית ובערים אחרות ברחבי המדינה, ניתן למצוא הזדמנויות נדל"ן שפשוט אסור לפספס – עם סף כניסה נמוך ותשואה גבוהה.

היתרונות הגדולים של השקעה בנדל"ן בגרמניה

גרמניה נמצאת במרחק של ארבע שעות טיסה. בניגוד להשקעות בארה"ב, שם קשה להשתתף בניהול הנכס – רכישה של נכס בגרמניה מאפשרת מעורבות ואפילו נוכחות ברגעי מפתח כשצריך. חברות ישראליות-גרמניות המתמחות בליווי השקעות נדל"ן של ישראלים בגרמניה, מספקות סיוע נרחב, החל בשלב איתור הנכס ורכישתו ועד להשכרה ואחזקה שוטפת שלו.
הקרבה הגיאוגרפית לישראל בשילוב עם הנטייה הברורה של רוב הציבור הגרמני לשכור דירות לטווח ארוך  – הופכות את תהליך ההשכרה למהיר ולבטוח.

חשבו מהר, והבטיחו לעצמכם השקעה רווחית בנדל"ן בגרמניה

אם אתם שוקלים השקעה בנדל"ן – חבל שתבחרו נכס שהוא לא אופטימלי. היוועצו במומחים ובדקו אטרקטיביות של השקעה בנדל"ן במיקומים נבחרים בגרמניה – והבטיחו לעצמכם הכנסה פסיבית קבועה משכירות, עוגן כלכלי בצורת נכס נדל"ן שתוכלו למכור אם צריך, ורווחים גדולים מעליית ערך הנכס.

מעוניין לשמוע פרטים נוספים על רכישת נכס מניב בגרמניה? השאר פרטייך לשיחת חינם עם יועץ נדל"ן

הנני מאשר קבלת חומר שיווקי בכפוף לתקנון

תגיות:

Story Page
שינוי גודל גופנים
ניגודיות