×

מעוניין בקבלת חו"ד שנייה על תיק ההשקעות שלך ללא עלות וללא התחייבות?

השאר פרטים כאן:

*השירות מיועד לבעלי תיק ני"ע של מעל 250,000 ₪ ובכפוף לתנאי הבנק. הייעוץ מותנה בחתימה על הסכם.

מתי קיבלת חוות דעת נוספת על תיק ניירות הערך שלך?

את תיק ההשקעות שלנו בנינו רובנו לבד או בעזרת יועץ השקעות של הבנק או בבית ההשקעות • אבל מתי באמת נתנו לגורם נוסף להביט על הרכב תיק ההשקעות שלנו? האם אפשר לנהל את התיק טוב יותר? ברמת סיכון שונה ועם אפשרות לתשואה טובה יותר? • הבנק הבינלאומי יצא במהלך יוצא דופן שמאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות כדי לקבל חוות דעת נוספת על תיק ההשקעות
(שנה גודל)
אין לנו שליטה על שוק ההון, אבל אפשר לנהל את רמת הסיכון

בכל פעם שיש לנו בעיה רפואית אפילו פשוטה יחסית, רובינו נחפש חוות דעת שנייה ולא נקבל כמובנת מאליה את חוות הדעת הראשונה שקיבלנו מהרופא שלנו. אבל כאשר מדובר על הכסף שלנו, ועל נושא שיכול להשפיע על חיינו באופן משמעותי לא פחות, ההשקעות שלנו, ישראלים רבים לא נוטים לקבל חוות דעת נוספת ממומחים בשוק הון.

הבנק הבינלאומי הוא הבנק היחיד שפרסם לאחרונה הצעה ייחודית – פגישת ייעוץ השקעות בחינם ללקוחות כל הבנקים ובתי ההשקעות. בבנק הבינלאומי אומרים כי השירות מיועד לבעלי תיק ני"ע בשווי של 250,000 ש"ח ומעלה, ומדגישים כי הוא לא כולל שום התחייבות.

אבל למה לפנות דווקא לבנק הבינ"ל?

הבינלאומי מאז ומתמיד התמקד והתמקצע בהשקעות ובניהול הכסף של הלקוחות והוא מוביל במחזורי המסחר במניות כבר למעלה מעשור**. במיוחד בעת הזו, כשיש סימני שאלה כלכליים רבים, כדאי לשמוע את עצת מומחי ההשקעות של הבנק.

המיקוד של הבינלאומי הוא בעולמות שוק ההון, הן בצד האנושי והן בצד הטכנולוגי ומכאן בבינלאומי יש מגוון רחב ביותר של פתרונות השקעה ייחודיים וחדשניים במסגרת שירותי השקעות המותאמים לכל לקוח, לרבות פתרונות חדשניים מבוססי AI לניתוח ניירות ערך.

"אם היו אומרים לי שאני יכול לקבל חו"ד רפואית שנייה בקלות כזו בלי שום עלות ובלי שום התחייבות, לא הייתי חושב פעמיים", אמר לנו ליאור (52) מנתניה. "אז למה שלא אלך לפגישה חינמית כשמדובר בסכומים כל כך גדולים שעבדתי שנים כדי לחסוך אותם?".

מעוניינים בפגישה חינמית עם יועץ ההשקעות של הבנק הבינלאומי ללא עלות וללא התחייבות? מלאו את הפרטים הבאים:

*השירות מיועד לבעלי תיק ני"ע של מעל 250,000 ₪ ובכפוף לתנאי הבנק. הייעוץ מותנה בחתימה על הסכם.
** בהתאם לנתוני הבורסה לני"ע במסחר במניות לשנים 2023-2009.