מי אנחנו?

Money Time הינו אתר תוכן ייחודי שנולד מתוך הבנה עמוקה שכולנו חייבים להבין את העולם הכלכלי שבו אנו חיים. בעולם בו אנחנו קמים כל בוקר ועובדים קשה מאוד בשביל הכסף שלנו, אנחנו צריכים לקבל החלטות נבונות לגביו ולגבי עתידנו הכלכלי.

לא משנה אם אתם שכירים, עצמאים, עובדים בגוף ממשלתי או בשוק החופשי. כל אחד ואחד מאיתנו חייב להבין את חוקי המשחק ולהיות חשוף להזדמנויות העסקיות הנכונות, להיות מודע לצרכנות חכמה, לחסוך ולהשקיע בתבונה ולדעת לקבל החלטות כלכליות חכמות.

אנו מאמינים כי מושגים כמו פנסיה, חיסכון, ביטוחים, נדל"ן, יזמות ותשואות – לא צריכים להפחיד אף אחד. להיפך. המטרה שלנו היא להעצים את היכולת של קוראינו, לעזור להם ולחשוף אותם לשירותים ולמוצרים טובים ומשתלמים יותר.


אנו מתחייבים לסקר בהרחבה ובמומחיות נושאים צרכניים וכלכליים ולפרסם כתבות עומק, המלצות, מאמרים וטיפים על מנת להעניק לקוראינו את המידע האמין ביותר. עם זאת, חשוב לנו להבהיר כי מדי פעם מתקיימת זיקה כספית ביננו כבעלי האתר לבין מפרסמים המבקשים מאיתנו לסקר ולהציג את מוצריהם/שירותיהם. בעלי המוצרים ו/או השירותים מתגמלים אותנו כספית עבור כל חשיפה, מכירה או הפניית לקוח פוטנציאלי המגיע דרך האתר. לפיכך, מידע הנמסר באתר זה לגבי מוצר או שירות יכול להימסר גם ע"י צד שלישי ונכונות המצגים מצדו אינן ידועות לנו ואינן בשליטתנו ואיננו מתחייבים על בדיקת נאותות הדברים טרם פרסומם ע"י צד ג'.

אנו יודעים שקהל הקוראים שלנו צמא למידע עדכני וכלים שיהפכו את חייו הכלכליים לנבונים יותר. לכן אנו משתדלים לנתח את המוצרים והשירותים, מהיבטים שונים ככל הניתן ובכך לאפשר לקוראינו כלי נוסף לקבלת החלטות טובה יותר. אנו מתחייבים להקפיד שהאינפורמציה שתגיע אליכם תהיה ברורה, מקצועית, נגישה ומעודכנת בשפה.

במציאות האינטרנטית של היום, עם כמויות המידע האינסופי שמתחדש בכל שניה, אנו מאמינים ש- Money Time יהווה עבורכם כלי מקצועי, מהימן, נעים, שימושי ומעשיר אשר יפתח בפניכם דלת לעולם הכלכלי החדש, ויעזור לכם להבין מה משתלם עבורכם. אתם מוזמנים להצטרף לעשרות אלפי הקוראים שכבר אימצו את Money Time כאתר התוכן שמסייע להם, בקבלת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיים.

Money Time – תקרא, תרוויח.