הייטקיסט, שעון חכם כבר יש לך? כל מה שצריך לדעת על השעונים החכמים ולמה חשוב שגם לך יהיה כזה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]בתערוכה השנה, הוצגו שעונים חכמים (הם קוראים לזה "מחשוב לביש") שכמעט יכולים להחליף את הסמארטפון שלנו – ובוודאי שיכולים לשמש תחליף נהדר כשלא מתאים לסחוב אותו איתנו. מה יודעים השעונים החכמים של היום לעשות, ועד כמה נהדר להיות בעליו הגאה של שעון חכם כזה? על כך ועוד – במאמר שלפניכם.

שעון יד חכם – מה זה עושה?

שעוני היד החכמים (והרצועה הפעילה) הם גאדג'ט מגניב שמשלים את השימוש בסמארטפון שלכם. באמצעות השעון החכם ניתן לקבל שיחות, לראות התראות והודעות, ולתפעל את המכשיר הנייד שלכם. מרבית השעונים החכמים כוללים פונקציות ואפליקציות של בריאות ופעילות גופנית – כולל ספירת צעדים, מד דופק, וכדומה. שעונים חכמים עונים לפקודות קוליות, וניתן להתקשר, להפעיל פונקציות או להציג מידע מעל צג השעון ללא מגע.

למה זה טוב לי?

הנה כמה מהפונקציות הכי שימושיות של שעונים חכמים:

  • ניתן לענות לשיחות טלפון דרך השעון, גם אם אתם לא "מחוברים" לסמארטפון שלכם בעת הצלצול.
  • ניתן לקבל סמסים, הודעות וואטסאפ, ואפילו תזכורות לאירועים מהיומן שלכם בתצוגת השעון
  • בחלק מהשעונים, ניתן להפעיל גרסאות מותאמות של האפליקציות שלכם מעל מסך השעון
  • ניתן להפעיל (גם בצורה קולית) פונקציות כמו תאורה, התקשרות, ובחלק מהשעונים אפילו לשאול שאלות (כרגע רק באנגלית) כמו "מה מזג האוויר" או "מה השעה בניו יורק".
  • חלק מהשעונים הם עמידים למים
  • בתחום הבריאות – תמצאו שעונים חכמים שיעזרו לכם לספור קלוריות, לתעד פעילות גופנית, לעקוב (כמובן) אחרי הדופק, ואפילו לבדוק כמה מים שתינו היום.

מה חשוב לדעת על שעונים חכמים?

שעונים חכמים נמכרים כיום בישראל עבור החל מ 1,500 ש"ח. אם אתם בדיוק מחפשים שעון חכם, הנה שתי נקודות שעשויות להשפיע על הבחירה שלכם בשעון:

  • חשוב שתבדקו את משך חיי הסוללה. חלק מהשעונים החכמים מגיעים עם סוללה שמחזיקה בקושי יום אחד – עניין די מטריד, עבור אנשים עסוקים בעלי ימי פעילות ארוכים.
  • חשוב שתבדקו עם אילו מערכות הפעלה עובדים השעונים החכמים שאתם מעוניינים לרכוש. בתחום השעונים המותאמים לאנדרואיד, יש כאלה שיתאימו לכל מערכת הפעלה, ויש כאלה שיתאימו רק לגרסאות ספציפיות שלה (למשל – השעון של סמסונג מתאים למערכת ההפעלה "טיזן", ויעבוד רק עם סמארטפונים מבית היצרן של סמסונג).

תתחדשו!

מבין האפשרויות למחשוב לביש שהופך ממש חלק מהחיים שלנו (כאילו שהסמארטפון הוא לא…) אין ספק שהשעון החכם הוא אחת האופציות הפופולאריות. הלקוחות "מצביעים ברגליים", ובישראל נמכרים עשרות אלפי שעונים כאלה. ניראה, ששעון חכם הוא  פריט אופנתי-פונקציונאלי, שהופך את החיים מעניינים – וגם דיגיטאליים יותר. תתחדשו![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class="related"][vc_column][pw_vc_grid pw_title="אולי יעניין אותך גם:" pw_grid_desktop_columns_count="pl-col-md-3" pw_grid_tablet_columns_count="pl-col-sm-6" pw_grid_mobile_columns_count="pl-col-xs-6" pw_teasr_layout_img="image|link_post,title|link_post" pw_excerpt_length="0" pw_hide_date="on" pw_show_overlay="yes" pw_show_zoom_icon="yes" pw_show_link_icon="yes" pw_grid_author="yes" pw_grid_tags="yes" pw_border_top_size="0" pw_border_right_size="0" pw_border_bottom_size="0" pw_border_left_size="0" pw_title_font_family="inherit" pw_title_font_size="14" pw_meta_font_family="inherit" pw_meta_font_size="12" pw_meta_color="#000000" pw_excerpt_font_family="inherit" pw_excerpt_font_size="11" pw_query="size:4|order_by:date|post_type:post|by_id:15272,12859,11823,9509" pw_image_thumb_size="full"][/vc_column][/vc_row]

שינוי גודל גופנים
ניגודיות